stiliste-vizažiste Ludmila Miļča stiliste-vizažiste Ludmila Miļča

Galvena lapa Mani darbi Cenas / Kontakti Diadēmas,matu rotas,stīpas,rotu komplekti Puķes-roku darbs Frizūras idejas
 

Laipni aicināti manā majas lapā !!!

Mani sauc Ludmila. Esmu stiliste-vizažiste. Skaistuma industrijā es strādāju jau ne pirmo gadu un būšu prieciga palīdzēt Jums izskatīties neatvairamai dienā, kura ir svarīga Jums!

vakara frizūras,kāzu frizūras,kāzu make-up,vakara make-up

Tas var būt arī izlaidumu vakars un dzimšanas diena, un korporatīvs pasākums, var būt un svētki draugu riņķī un radinieki, un protams ka Kāzas - jebkādā no priecīgiem momentiem Jūs izskatīsieties apbrīnojami. Es palīdzēšu izvelet piemeratako jūsu labām īpašībam un individualitātei tēlu. Kāzu dienā - Jūs busiet pati skaistākā, neatvairama un smalka. Tāpat piedavaju frizūras ar matiem uz spraudītēm un frizūras uz parūkām!

Šeit Jūs varat pāriet uz nodalījumu, kurā var aplūkot manus darbus,uzspiežot uz galerijas foto ...un apskatities līgavu foto...( Paldies skaistam meitenem par atsaucibu un atļauju izlikt viņu skaistas bildes ....Lai viņu dzīve ir tik pat skaista,ka viņas sava visskaistaka dienā.)

Piedāvāju ari frizūras ar dabīgajiem matiem uz klipšiem- tos var apskatit šeit

Derīga informācija

Labu stilistu- vizažisti, savas lietas profesionāli atrast nav vienkārši. Kāzu žurnālos, internetā Jūs atradīsiet daudz piedāvājumu par tādiem pakalpojumiem izrādīšanu. Kā izvēlēties meistaru un  nekļūdīties izvēlē? Pirmkārt, katram sevi cienošajam meistaram jābūt katalogam ar saviem darbiem. Nesliņkojiet un izskatiet portfolio ar visiem piedāvājumiem. Jūs redzēsiet, ka katram meistaram  savs darba rokraksts ...Izvēlēsieties īpaši iepatikušos un sev piemēroto.

Pārliecināsieties par to, ka darbi pieder tieši dotajam meistaram (medz gadīties kā svešus darbus izdot par savejiem) .
Visas fotografijas izvietotas tikai ar klienta piekrišanu!

Pierakstīties pie meistara vajag iepriekš (1 – 1,5 mēn., vasaras periodā par 2 – 3 mēnešiem) un pēc tam, kad ir izvēlēts kāzu tērps.Jūsu kāzu tēlu izstrādās stilists, pieskaņojot to tieši Jums uz izvēletam tērpam. Jūsu kāzu tēlam jābūt harmoniskam.

• ne brīnaties, ja jūsu meistars rekomendēs Jūms nemazgāt galvu 1-2 dienas pirms kāzām, dažbrīd radīt sarežģīto augsto frizūru uz tīriem matiem ir ļoti grūti – tie izbārstās un netur formu. Nedomajiet ka meģinajums ir nieks – tas ir svarīgs! Ja mēģinājums ir veikts ne pilnībā, nav garantiju, ka Jūsu kāzu dienā galīgs rezultāts Jūs pilnībā apmierinās. Rēķinieties uz to, ka frizūras un dekoratīvās kosmētikas mēģinājums aizņem no 2 stundam un vairāk. Jums ir jāredz 100% meistara darbu un precīzi jāzin kā Jūs izskatīsieties kāzu dienā ... Atceraties, mēģinājums ir vajadzīgs nevis meistaram, bet gan Jums!

Kas attiecas uz cenu politiku, ta ir ļoti indivīduāla un elastīga.Tada dienā katra līgava grib būt visskaistaka.

 

Прическа влияет на то, как складывается день, а в итоге и жизнь.
Софи Лорен

 
© 2016 www.ladystyle.lv   Dizains Oranges
Top.LV